(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Як самостійно встановити гойдалку на дачі?

8 лютого 2019
З настанням весни відкривається новий дачний сезон. Безумовно, виникає питання дитячого та дорослого дозвілля. Якщо ви вирішили підійти до цього питання серйозно, радимо почитати наш матеріал.
Наприклад, встановити садову гойдалку на дачі чи біля заміського будинку можна власними зусиллями. Для початку необхідно визначитися з місцем для дитячої гойдалки. Не обов'язково вона має стояти у дворі, якщо у вас є садок і в ньому є місце, то це чудовий варіант. Крім того, гойдалка підвісна для дачі сьогодні - це не тільки дитяча забавка, дорослі також можуть гойдатися, якщо вона відповідає необхідним технічним вимогам.

Отож, для початку проводимо заміри спортивного майданчику та робимо креслення. Після заміру та визначення місця розташування, на обраному майданчику в ґрунті копаємо ямки глибиною 50 см для розміщення опорних стійок гойдалки. Далі, розраховуємо відстань між опорами згідно розмірів одинарної або подвійної гойдалки. Після встановлення стійок у ямки та вимірювання верхньої перетинки будівельним рівнем, бетонуємо закладні. Після застигання бетону (орієнтовно 3-4 дні в залежності від погодних умов) навішуються сидіння гойдалки з ланцюгами, що кріпляться до блоків гойдання. Вуаля – гойдалка готова!

Ваш дитячий спортивний магазин - сайт http://detkin-dvor.com/

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!