(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Вуличний тренажер орбітрек – користь та застосування

11 лютого 2019
Орбітрек – тренажер в якому задіяні майже усі групи м'язів, він безпечний і дуже ефективний. Якщо вам потрібно в короткий час досягнути максимального ефекту від тренувань, орбітрек - ідеальний тренажер.

Зазначимо, тренажер орбітрек відноситься до групи кардіотренажерів. Користь від занять на ньому у більшій мірі визначена покращенням роботи серцево-судинної системи, посиленням кровотоку та насиченням організму киснем. При регулярному занятті на тренажері орбітрек на свіжому повітрі тренуються дихальна система, плечовий пояс, м'язи рук, ніг, виникає рельєфність тіла, зменшується вага, посилюється гнучкість, координація та витривалість. Достатньо універсальний тренажер, адже при роботі задіяні майже всі м'язи тіла без непотрібних навантажень на суглоби колін, що у випадку занять на біговій доріжці ніяк не уникнути. Вправи на тренажері необхідно виконувати плавно та ритмічно.

Пам'ятайте, регулярне тренування на тренажері орбітрек надає сили та попереджує старіння організму.

Виробництво вуличних тренажерів фірмою БРАМА з гарантією якості. Продаж вуличних тренажерів ви можете знайти на сайті: http://detkin-dvor.com/ulichnyye-trenazhery

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!