(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Ігрове обладнання для дітей з ОФМ

12 лютого 2019
Діти з обмеженими фізичними можливостями, що знаходяться на дитячому майданчику мають почувати себе впевнено. Дорослі мають забезпечити усі умови для фізичного та розумового розвитку дітям з ОФМ (обмежені фізичні можливості).
За останній рік ситуація змінилася в кращий бік, адже виробники дитячого вуличного обладнання почали звертати увагу на якість дозвілля дітей з обмеженими можливостями. Тепер діти з максимальною зручністю можуть опановувати спеціальне обладнання, щоб розвиватися як в фізичному аспекті так і в інтелектуальному. Наприклад, інтерактивні панелі для дітей з вадами зору прийдуться в самий раз. Пісочниці стануть у нагоді дітям з проблемами опорно-рухової системи, адже вони оснащені спеціальними ніжками, щоб була можливість доїхати на візочку.

Гойдалки та каруселі обладнанні спеціальними пандусами та обмежувачами, щоб дітям з різними вадами було зручно підійматися та спускатися з ігрового обладнання. Варто зазначити, відстань між турніками має бути достатньо великою, щоб дітям зручно було переміщатися на спортивному майданчику.Такі ігрові майданчики дають можливість дитині з обмеженими можливостями відчувати себе впевнено, адже таким чином вони відокремлені окремою зоною, з них не будуть глузувати однолітки, а навпаки на майданчику з ОФМ діти знайдуть собі справжніх друзів.

Усі ігрові дитячі майданчики безпечні та виготовлені з якісної сировини. Придбати дитячі ігрові площадки для дітей з ОФМ у компаніі Деревообробний завод БРАМА - ваш надійний гарант якості з багаторічним досвідом.

Придбати вуличні спортивні тренажери або дитячі спортивні комплекси можна на нашому сайті http://detkin-dvor.com/ Ми гарантуємо відмінну якість, бездоганний сервіс та багаторічний досвід від компанії виробника - деревообробний завод БРАМА.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!