(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Кораблі – оригінальний майданчик для дитячого дозвілля

15 лютого 2019
Здивувати дитину серед переліку вуличних ігрових комплексів в нашій країні нарешті стало можливо! Одними з незвичних дитячих комплексів, що заслуговують на увагу дітей та дорослих є ігрові комплекси у вигляді кораблів. Морська тематика прямо манить дітей своєю таємничістю і романтикою, особливо підростаюче покоління хлопчиків, серед яких ,напевно, є ті хто мріють у майбутньому стати моряками.

В нашому асортименті є цікаві проекти ігрових кораблів, які успішно розроблені та знаходяться в масовому використанні.Одним із таких об'єктів є корабель, який встановлено на дитячому майданчику в мальовничому місці в Каневі, на набережній Дніпра. Проект відбувся завдяки підтримці ПАТ «Миронівський хлібопродукт» до дня міста. Другий зразок - корабель «Дункан» , розміщений на Русанівці.

Асортимент кораблів вражає своїм різноманіттям, вони відрізняються між собою розмірами та наповненням.Усі кораблі мають основні незмінні складові деталі: палуби, мачти, капітанські рубки зі штурвалом, сходи, прапори та додаткові елементи – пісочниці, гірки зі спусками різних форм та матеріалів, гімнастичні елементи, віконця-ілюмінатори та містки-переходи.

Наприклад, корабель «Дункан» розміщений на Русанівскій набережній оснащений дерев'яною палубою та має суцільну підлогу з відшліфованої деревини гармонійно доповнений зручною гіркою. Спуск гірки з бортами безпеки плавно переходить у пісочницю з огорожею. Цей ігровий комплекс особливо буде цікавий дітям дошкільного віку.

Інший проект, корабель розміщений у Каневі при підтримці ПАТ «Миронівський хлібопродукт», крім елементів морської тематики оснащений ще й трьома гірками зі спуском. Майданчик оздоблений дерев'яними сходами прикрашеними дельфінами. Цей майданчик задовільнить усі вікові групи дітей, але особливо цікавим буде для школярів, адже він має два ігрових рівня та містки-переходи.

Звичайно, такі ігрові комплекси змушують затримати погляд усіх перехожих, що вже казати про дітей, які просто в захваті від ігрових корабельних майданчиків!Придбати вуличні спортивні тренажери або дитячі спортивні комплекси можна на нашому сайті http:/detkin-dvor.com/Ми гарантуємо відмінну якість, бездоганний сервіс та багаторічний досвід від компанії виробника - деревообробний завод БРАМА.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!