Шведська стінка незамінний комплекс спортивного майданчику

28 лютого 2019

Сучасний спортивний майданчик не можливо уявити без стінки шведської.

Майже кожен від малого до великого після тривалого сидіння за партою чи робочим столом має потребу в фізичних навантаженнях. Шведська стінка незамінний комплекс як вдома, так і на спортивному майданчику. Виконувати вправи на розтягування м'язів чи просто розім'ятися за рахунок лазання по драбинам має оздоровчий вплив на фізичний та емоційний стан.

Якщо на стінці шведській є закріплені кільця гімнастичні, то тренування будуть більш ефективнішими: у висі можна скручуватися у різні боки та розхитувати амплітуду. У випадку подвійної шведської стінки на боковій перетинці можна також підтягуватися, як на звичайному турніку, це сприятиме збільшенню м'язів біцепсу та посиленню витривалості рук.

Взагалі, на нашому сайті Інтернет-магазин «Дитячий двір» ви можете переглянути вже розроблені комплекси - шведська стінка з турніком, стінка шведська з паралельними брусами, стінка з рукоходом або лавою для пресу. В залежності від побажань та потреб замовника обирається комплектація стінки шведської.

Спеціально для наших клієнтів розроблено шведську стінку з турніком для спортивного залу, замовити її можна будь-якої висоти з відстанню перекладин під замовлення. Укомплектована канатом шведська стінка дуже до вподоби дітям. Під час підтягувань на спортивному канаті малеча тренує руки, спину та прес. Взагалі, шведська стінка розвиває координацію, витривалість та має загальний оздоровчий вплив на самопочуття кожної людини.

Виробник дитячих спортивних комплексів завод БРАМА має багаторічний досвід у створенні вуличних розвиваючих комплексів для дітей. Придбати дитяче обладнання пропонуємо на сайті компанії Інтернет-магазин «Detkin-Dvor»