Український виробник БРАМА виготовляє широкий асортимент вуличного обладнання

27 лютого 2019

Виробник — деревообробний завод БРАМА виготовляє та встановлює дитяче обладнання для дитячих майданчиків.

Якщо ви шукаєте обладнання для дитячого садочку чи заміського двору цікавий вуличний ігровий комплекс від українського виробника, то для вас на нашому сайті Інтернет-магазин «Дитячий двір» є великий вибір різноманітного дитячого обладнання. Там дуже зручно визначитись зі стилем і кольором обладнання та придбати ігровий елемент дитячого майданчику — садову гойдалку, гойдалку на пружині, дитячу гірку, дерев'яну пісочницю або дитячу карусель.

Також у нашому асортименті є спеціалізоване обладнання для дітей з обмеженими можливостями (ОФМ). Фахівці зроблять заміри, кваліфіковано проконсультують по обладнанню та допоможуть визначитись з придбанням якісного дитячого чи спортивного обладнання. У нас на сайті можна знайти спортивне обладнання для дорослих та комплекс Воркаут.

Встановлений вуличний спортивний комплекс, шведська стінка, рукохід спортивний, турнік бруси для підтягувань, тренажер для пресу, тренажер для спини, велотренажер чи орбітрек, це передусім, піклування про якісне дозвілля оточуючих.

Футбольні ворота, баскетбольні та волейбольні стійки — обладнання для стадіонів обов'язково облаштовані травмобезпечним покриттям - штучною травою або наливним гумовим покриттям ще один напрямок у виробництві вуличного обладнання компанії БРАМА.

Замовити та купити огорожу для спортивного майданчику, стадіону можливо за власним вподобанням, при чому обрати складові матеріали можливо ще на етапі розробки. Щоб сквери були облаштовані з комфортом та максимальною зручністю для відпочинку та мали охайний вигляд у продажу є лави паркові, арки, інформаційні стенди, велосипедні стоянки, урни.

Обладнання для вигулу собак розроблено спеціально для тренувань та кращого розвитку ваших улюбленців. Спеціальні трампліни, бар'єри, слаломи, тунелі, бум-гірки або бум- колоди стануть у нагоді під час вигулу кожному хазяїну собаки.

Тож, придбати вуличні спортивні тренажери або дитячі спортивні комплекси можна на нашому сайті Інтернет-магазин «Detkin-Dvor». Ми гарантуємо відмінну якість, бездоганний сервіс та багаторічний досвід від компанії виробника — деревообробний завод БРАМА.