В здоровому тілі — здоровий дух!

1 березня 2019

Хто розуміє цю приказку, той не шукає перешкод, а йде займатися на майданчик вуличних тренажерів!

У кожному населеному пункті влада сприяє в облаштуванні спортивних майданчиків з вуличними тренажерами. Механіка всіх вуличних тренажерів спрощена та розрахована на поліпшення загального стану здоров'я, а не на нарощування м'язів. Проте, заняття на свіжому повітрі поліпшують загальне самопочуття, здоров'я людини, настрій і навіть колір обличчя, до того ж, зовсім безкоштовні! Всі ці фактори вселяють надію на популярність вуличних тренажерів серед молоді.

Ми підготували основні рекомендації щодо застосування вуличних тренажерів. Розпочинати тренування фахівці рекомендують з розігріву м'язів. Достатньо сім хвилин швидкої ходьби чи пробіжки. Це обов'язкова умова кожного тренування. Після чого можна зробити декілька вправ на оберти головою, тулубом або махи руками. Згодом варто обрати силову групу тренажерів — тренажер Жим ногами горизонтальний, тренажер для сідничних м'язів Комбі Твістер, тренажер для Пресу, тренажер Гіперкстензія або Гребний тренажер.

Починати рекомендують по десять п'ятнадцять разів в два три повтори. Але пам'ятайте, розпочинати непідготовленій фізично людині непросто, слідкуйте за самопочуттям та пульсом. Після силової групи м'язів варто переключитися на групу кардіо-тренажерів. Це може бути тренажер Орбітрек, тренажер Хос Райдер, тренажер Лижник чи Повітряний ходок.

Зауважимо, тренування на вуличних тренажерах спеціалісти радять комбінувати. Наприклад, якщо людина займається тричі на тиждень, то прокачувати тулуб та руки необхідно у перший день, на другому тренуванні робити упор на ноги та прес, з третього візиту приділити увагу стегнам і спині. Така схема тренувань не перевантажить м'язи, нормалізує кровообіг у всьому організмі, стане чудовою профілактикою серцево-судинних захворювань та захворювань хребта, допоможе тримати рівно поставу, прокачає проблемні зони, покращить настрій.

Придбати вуличні спортивні тренажери або дитячі спортивні комплекси можна на нашому сайті Інтернет-магазин «Detkin-Dvor». Ми гарантуємо відмінну якість, бездоганний сервіс та багаторічний досвід від компанії виробника - деревообробний завод БРАМА.