(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Дитячі спортивні куточки

Головна мрія усіх батьків – бачити свою дитину здоровою, активною, життєрадісною. А здоров'я, рівень розвитку дітей безпосередньо залежить від того, наскільки багато, різноманітно вони рухаються, відчувають позитивні емоції. І цьому дуже сприяють домашні дитячі спортивні куточки, що дають чудову можливість діткам всіх віків не тільки зміцнити свій хребет, м'язи рук і ніг, але і з раннього дитинства полюбити спорт, здоровий спосіб життя.

Діти молодшого дошкільного, шкільного віку дуже охоче займаються спортом, оскільки заняття найчастіше проводяться у формі захоплюючої, веселої гри. Для них спортивний куточок – просто маленький острівець щастя, де вони можуть робити все, що хочуть кататися, перекидатися, стрибати! І це все, не виходячи з дому! Особливо дитячий спортивний куточок стане в нагоді в холодні пори року, коли час прогулянки дуже обмежений.

ПП «Деревообробний завод «БРАМА» представляє дитячі спортивні куточки, виготовлені з натурального дерева за сучасними технологіями. Вся продукція пройшла контроль, підходить не тільки для безпечного домашнього використання, а також використання в дошкільних установах.

Головна перевага, якою володіє дитячий спортивний куточок виготовлений нашим підприємством – його може обладнати практично будь-яка сім'я! Для цього не потрібно витрачати велику суму грошей, та й місця він особливо багато не займе. Але все залежить від побажань дітей та батьків – кожна модель комплектується окремо, згідно зі списком обраних спортивних тренажерів.

Незважаючи на масу всіляких моделей, що існують на сьогодні, головна деталь, якою володіє кожен дитячий спортивний куточок – це шведська стінка. Вона являє собою універсальний спортивний тренажер, що дозволяє підтримувати в тонусі практично всі групи м'язів. Але, на жаль, шведська стінка надовго не утримає інтерес малюка. Хороше доповнення – гімнастичні кільця, на яких дитина зможе висіти, підтягуватися, перекидатися. І до того ж, позитивний ефект тільки – зміцнення хребта, м'язів спини, рук, преса, поліпшення вестибулярного апарату.

Наступне, чим можна доповнити дитячі спортивні куточки, – поперечина і гойдалки. Діти просто в захваті від можливості покататися в будинку, до того ж це дуже заспокоює нервову систему.


Радимо ознайомитись!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!