(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Спортивні дитячі майданчики

Одні з найбільш теплих дитячих спогадів, для багатьох з нас, пов'язані з першими друзями, іграми на дитячих спортивних майданчиках. І це зовсім не випадково, оскільки діти практично весь час знаходяться в русі, від якого залежить повноцінне їх фізичне та емоційне здоров'я. На спортивних майданчиках, граючи в рухливі ігри, підростаюче покоління не тільки вихлюпує море енергії, але і вчиться будувати взаємини зі своїми однолітками.

Одна з головних вимог, дитячих спортивних майданчиків – це безпека. Ні в якому разі не повинно бути виступаючих гострих кутів, а місця з'єднань елементів конструкцій повинні щільно прилягати один до одного. Всі деталі повинні бути виготовлені строго за встановленими стандартами дитячих майданчиків, витримувати відповідні навантаження.

Сучасні спортивні дитячі майданчики складаються з шведських стінок, сходів, кілець, брусів, канатів, мотузяних сходів, і навіть силових тренажерів. Фізичні навантаження, дозволять дитині підтримувати м'язи в тонусі, отримувати фізичні навантаження, необхідні для повноцінного розвитку.

Комплексне обладнання майданчиків може бути дуже корисним не тільки дітям, але і всім членам родини. Гарний спортивний майданчик, розташований недалеко від будинку, з легкістю може замінити повноцінний тренажерний зал. До того ж, час, проведений разом з батьками, дуже важливо для дітей. Батьки, які займаються з дітьми спортом – гарний приклад на все життя. Адже так важливо прищепити дитині любов до спорту з ранніх років.

Вкрай необхідно, щоб дитячі спортивні майданчики були не тільки безпечними, але й цікавими, оскільки діти під час різноманітних ігор пізнають навколишній світ, набувають перші навички спілкування. Відмінний варіант – комплексні майданчики, які складаються не тільки з спортивних, але і розважальних елементів. На них буде цікаво навіть самим маленьким дітям. Майданчик можна з успіхом доповнити кількома гойдалками, каруселлю, пісочницею.

Якісні спортивні майданчики вітчизняного виробництва являє ПП «Деревообробний завод «БРАМА» – лідер українського ринку з продажу дитячого устаткування. І це не випадково, оскільки продукція підприємства виготовляється з екологічно чистого дерева. Всі елементи конструкцій продумані дизайнерами до дрібниць, вони міцні, безпечні. А в комплексі – це справжнє маленьке спортивне містечко, де кожна дитина зможе з задоволенням пограти в улюблені ігри з користю для здоров'я.


Радимо ознайомитись!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!