(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Дитячі містечка

Сучасні парки, сквери, двори багатоповерхових будинків вже просто неможливо уявити без яскравих дитячих спортивних майданчиків, які є прекрасним місцем відпочинку для всіх членів сім'ї.

Дитячі спортивні комплекси являють собою декілька ігрових елементів, виконаних в єдиному стилі, які дають прекрасну можливість дітям практично будь-якого віку весело проводити час на свіжому повітрі, граючи в рухливі ігри.

Яскраве різнокольорове дитяче містечко

Конструкція містечка створюється таким чином, щоб подолання перешкод, його складових – сходів, всіляких перекладин, турніків, гірок,гойдалок, давало дозоване фізичне навантаження на серцево-судинну систему дітей, різні групи м'язів. Крім того, яскравий, іноді навіть і казковий вигляд дитячого містечка має позитивний вплив на емоційний розвиток дитини. А в сукупності з адекватним фізичним навантаженням, позитивним ігровим настроєм, дає хороший вплив на загальний розвиток.

Кожне наше дитяче містечко унікальне

Сучасні дитячі містечка виготовляють з натуральної деревини. Деякі елементи, для створення унікального дизайну, фарбують спеціальними стійкими барвниками, що надовго зберігають яскравість кольору і первісний зовнішній вигляд. Для більшої надійності і функціональності, дерев'яні конструкції доповнюють елементами з металу.

Величезний вибір дитячих комплексів дозволяє створювати містечка, які значно відрізняються один від одного. Крім того, такі окремі види ігрових елементів, як , каруселі, не тільки значно урізноманітнюють і доповнюють дитяче містечко, але і дозволяють вмістити більше дітей в ігрову зону.

Дитячі спортивні куточки і шведська стінка – корисний подарунок для дитини. До того ж, це чудовий спосіб урізноманітнити її дозвілля на дачі, в заміському будинку, який захопить і стане справжнім джерелом нових веселих рухливих ігор. Широкий вибір моделей, представлений в нашому каталозі, дозволить підібрати найбільш відповідний варіант у залежності від розмірів дитячого майданчика і уподобань дитини.

Бруси-Лабіринт для садочка

І звичайно, не варто забувати про важливість дитячих комплексів при оформленні майданчиків дошкільних установ. Містечко дозволить кожній дитині знайти заняття по своєму смаку – можна грати в пісочниці, кататися на гойдалках, з'їжджати з гірки. Нікому не буде нудно!

Купити дитячий ігровий майданчик вітчизняного виробника «Деревообробний завод «БРАМА» — хороша можливість за доступною ціною облаштувати ігрову зону дитячих садків, шкіл. Майданчик, напевно, стане улюбленим місцем проведення вільного часу дітей з користю для здоров'я.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!