(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Дитячі комплекси

Діти в будь-якому віці більше всього на світі обожнюють бігати, стрибати, підніматися по сходах, скочуватися з гірок! І це абсолютно природно вони ростуть, фізично і емоційно розвиваються. Але як зберегти рухову активність дитини в холодну пору року, коли час прогулянки обмежена?

Відмінний варіант вирішення проблеми малорухливого способу життя дитини взимку – сучасний дитячий комплекс, який, безсумнівно, йому сподобається! Він не тільки дозволить дитині щодня зміцнювати своє фізичне здоров'я, але і прикрасить кімнату.

Поперечини, мотузкові сходи, канати – малюк буде відчувати себе справжнім капітаном корабля, або безстрашним піратом! Скільки захоплюючих ігор з'явиться у дитини, вона ні хвилини не буде сидіти біля екрану телевізора або комп'ютера! Використовуючи всілякі аксесуари комплексу, можна влаштовувати веселі ігри з друзями, змагання.

На думку дитячих спеціалістів, батькам варто встановлювати дитячий комплекс як можна раніше. Коли малюк ще зовсім маленький, він буде виконувати функцію ігрового куточка, а коли підросте – стане справжнім великим спортивним майданчиком.

Найчастіше в комплекс для дітей входять:

Звичайно, повний набір може займати багато місця в кімнаті дитини. Але не варто поспішати і купувати всі аксесуари відразу – можна придивитися, що дитині більше подобається і докуповувати необхідне по мірі її дорослішання.

Сучасні, якісні дитячі ігрові комплекси пропонує ПП «Деревообробний завод «БРАМА». Для їх виготовлення використовується деревина, заготовлена в екологічно чистих районах нашої країни. До того ж, дерев'яні комплекси – менш травматичні.

Фахівцями компанії розроблені спеціальні моделі комплексів, призначені для дітей від самого народження. Ці дитячі майданчики створені з урахуванням фізіологічних особливостей дітей в перші роки життя. Вони абсолютно безпечні – поперечини розраховані відповідно з діаметром ручки дитини, а невелику відстань між ними дозволяє маляті легко до них дотягуватися, переступати ніжками.

Для дітей старшого віку підприємство пропонує лінійку комплексів, розрахованих на отримання достатніх фізичних навантажень. Якщо дитина не відвідує спортивні секції, всі необхідні вправи він може виконувати і вдома.


Радимо ознайомитись!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!