(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Дитячі каруселі

Якщо ще кілька років тому більшість українських дворів виглядали зовсім нудними і смутними, то на сьогодні ситуація докорінно змінилася завдяки сучасним ігровим майданчикам, що щодня радують не тільки малюків, а й їхніх батьків. Головними складовими дитячих майданчиків на сьогоднішній день є сучасні яскраві, безпечні ігрові аксесуари: дитячі каруселі, сходи,

Ігрові майданчики для дітей різного віку можуть облаштувати не тільки великі забудовники при здачі в експлуатацію нових будинків, але і самим мешканцям це цілком під силу. Дитячі містечка українського виробництва відрізняються досить високою якістю за прийнятними цінами, і тому надійно «оселилися» не тільки у дворах і всіляких парках відпочинку, але і зайняли центральні місця в готельних комплексах, готелях, прилеглих територіях кафе, ресторанів.

Значно розширився за останні кілька років асортимент ігрових аксесуарів для дитячих ігрових майданчиків дозволяє відмовитися від іноземних виробників на користь вітчизняних. , пісочниці, каруселі для облаштування сучасної ігрової площадки на будь-який смак можна замовити у профільного виробника – ПП «Деревообробний завод «Брама».

Одне з основних напрямків діяльності нашого підприємства – виробництво і реалізація дитячих каруселей. Всі матеріали, що використовуються при їх виготовленні, сертифіковані у відповідності з необхідними нормативами. Привабливий дизайн, бездоганна якість, високий рівень безпеки, демократичні ціни – ми точно знаємо, якими саме якостями повинна володіти дитяча карусель.

Сучасний дитячий майданчик складно уявити без всіляких каруселей, що представлені в каталозі в самому широкому асортименті. Кожна модель відрізняється не тільки надійною конструкцією, але і зручністю в експлуатації. Поєднання металевої основи з якісними дерев'яними сидіннями, покритими вологостійкими фарбами, гарантує збереження відмінного зовнішнього вигляду протягом декількох років. До того ж, дитяча карусель може бути виконана необхідних габаритів, з певною кількістю посадочних місць в залежності від побажань замовника, розмірів дитячого майданчика. Дитячі каруселі ПП «Деревообробний завод «Брама» – запорука не тільки відмінного настрою улюблених дітей, але і спокою їх батьків!


Радимо ознайомитись!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!