(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Дитячі ігрові та спортивні комплекси

Фізичним вихованням малюка треба займатися з раннього віку, оскільки це грає важливу роль для загального розвитку – емоційного, психологічного. Не варто чекати семи – восьми років, щоб віддати дитину в спортивну секцію, адже стільки дорогоцінних років буде вже втрачено.

Потрібно поступово, ненав'язливо, у формі гри, привчати дітей до спорту. І головним помічником у цій важливій справі для багатьох батьків виступають дитячі ігрові та спортивні комплекси, які в широкому асортименті представлені на вітчизняному ринку.

Дитяча шведська стінка – найкращий подарунок для дитини будь-якого віку. До того ж, її установка дозволить проводити вільний час, незалежно від пори року, весело і з користю для здоров'я. Діти сповнені енергії, і спортивні комплекси допоможуть виплеснути її в процесі веселої рухливої гри.

Сучасні моделі повністю безпечні. Вони витримують вагу досить великої компанії юних пустунів, так що батьки можуть не переживати про дитину і спокійно займатися своїми справами будинку.

Встановіть дитячі ігрові спортивні комплекси у дворі біля будинку, на присадибній ділянці, і дитина неодмінно стане більше часу проводити на свіжому повітрі, ніж біля екрану телевізора або комп'ютера. Яскравий, привабливий комплекс стане прикрасою ландшафтного дизайну стильного заміського будинку, дачі, а малюк більше не буде нудьгувати. Тим більше, якщо модель виконана з натурального дерева.

Сучасні дерев'яні ігрові комплекси пропонує ПП «Деревообробний завод «БРАМА». Всі моделі розроблені з урахуванням фізіології дитячого організму – діаметр брусів відповідає розміру маленьких ручок, крок сходинок не більше двадцяти сантиметрів. Всі елементи конструкцій зачищені і відполіровані, що виключає можливість подряпатися, отримати скалку. Дерев'яні конструкції довговічні, не піддаються значному впливу навколишнього середовища і надовго зберігають первісний вигляд.

Розміри, кольорову гаму, наповнення комплексу можна вибирати на свій розсуд в залежності від побажань і інтересів дитини. Менеджери підприємства завжди проконсультують, підкажуть і допоможуть вибрати оптимальний варіант ігрового комплексу. Вже встановлені комплекси можна поліпшити з допомогою додаткових елементів – гойдалки, пісочниці, що в широкому асортименті представлені на сайті.


Радимо ознайомитись!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!