(044) 332-07-66(067) 209-16-00(093) 997-97-97(095) 541-02-09

Дитячі спортивні комплекси — ДСК

Найважливіша складова батьківського щастя і сімейного благополуччя — це здоров'я дітей.

І це, насамперед, залежить від того, наскільки дорослі відповідально підходять до питань батьківства. Дітям потрібно приділяти увагу, тоді вони ростуть міцними, здоровими.

Ще один важливий фактор – щоденні фізичні навантаження. Важливо привчати дитину до спорту з ранніх років. Але коли все встигнути сучасним батькам? Сьогодні у більшості дітей дошкільного, молодшого, шкільного віку розклад один – дитячий садок (школа) – будинок і навпаки. Про спортивної секції можна тільки мріяти.

Багато сімей, зіткнувшись з подібною проблемою, знайшли оптимальне рішення. Встановити у квартирі дитячий спортивний комплекс! Адже для дітей стільки всього придумано. За останні кілька років ринок спортивних товарів заповнився продукцією, спрямованої на боротьбу з малорухливим способом життя підростаючого покоління в домашніх умовах. І дійсно, дитячі спортивні комплекси реально допомагають підвищити фізичну активність, покращити фізичну форму. А від цього залежить, наскільки повноцінно дитина буде розвиватися.

Використовуючи в якості першого тренажера дитячий спортивний комплекс (ДСК), його ще часто називають просто спортивний комплекс (ДСК) або дитячий (ДСК), діти не тільки стають більш міцними, витривалими, спритними. Їм легше спілкуватися з однолітками, оскільки вони відчувають впевненість в собі, своїх силах, не бояться виглядати смішними і незграбними на уроках фізкультури – підтягнутися кілька разів, покачати прес, віджатися вони зможуть краще всіх!

Сучасні дитячі спортивні комплекси (ДСК) виготовляє ПП «Деревообробний завод «БРАМА». Продукція підприємства користується великою популярністю в Україні, оскільки повністю сертифікована, пройшла суворий контроль якості і відповідає вимогам безпеки. Складові елементи конструкцій виготовляються з натурального дерева за сучасними технологіями.

Дитячий спортивний комплекс компактний і зручний, він з легкістю впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. А набір додаткових елементів, які можна докупити по мірі дорослішання дитини, дозволяє ускладнити та урізноманітнити щоденні заняття. Дитячі спортивні комплекси розраховані для дітей і підлітків практично будь-якого віку, оскільки конструкції витримують вагу більше ста кілограмів.


Радимо ознайомитись!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!