Дитячий майданчик-конструктор від Деревообробний Завод БРАМА

17 червня 2022

Чудовим вибором універсального обладнання для дитини стане дитячий майданчик-конструктор.

Дизайн без названия (9)

Доповнення основного елементу майданчику другорядними (пісочницею, гіркою, скелелазкою, інтерактивними панелями) допоможе Вам зберегти стилістичну концепцію подвір’я.

Таким чином мрія вашої дитини про дерев’яний будиночок заграє новими барвами та стане повноцінним багатофункціональним дитячим комплексом підібраним індивідуально для малюка.

Прикладами такого майданчику від БРАМА є - ДИТЯЧА ХАТИНКА З ГІРКОЮ, М-0754; КОМПЛЕКС ДИТЯЧИЙ З ГОЙДАЛКОЮ ТА ПЛАСТИКОВИМ СПУСКОМ, М-0728; КОМПЛЕКС БУДИНОК ДЕРЕВ'ЯНИЙ З ГОЙДАЛКОЮ, М-0702.

Обираючи обладнання для дитячого майданчика-конструктора від БРАМА потрібно враховувати деякі особливості:1. Вікова категорія та уподобання дитини.

Малятам цілком вистачить невеликої гірки, маленького будиночка та пісочниці.

Інша справа, якщо дитина вже доросла і має надлишок енергії – у такому випадку для неї ідеально підійде дитячий майданчик з різними спортивними снарядами та рукоходами.

2. Територія для дитячого майданчика.

Необхідно обирати дитячий майданчик відповідно до розмірів двору, приватного сектору.

Головними вимогами під час встановлення дитячого майданчика-конструктора є:

• Забороняється розташовувати майданчики поблизу перешкод – біля парковок, парканів, стін, дерев тощо.

• Встановлювати дитячі майданчики для приватного сектору дозволено далеко від проїжджої частини. Таким чином ви запобігаєте виникненню випадків ДТП.

• Слід потурбуватися про те, щоб на території дитячого майданчику був насипаний пісок або встановлено безпечне гумове покриття. Це запобігає появі травм та ударів.

Дотримуючись простих правил Ви зможете зробити дитинство свого малюка по-справжньому цікавим та дивовижним, а допоможуть в цьому спеціалісти Деревообробного Заводу БРАМА!

Виробник дитячих спортивних комплексів завод БРАМА має багаторічний досвід у створенні вуличних розвиваючих комплексів для дітей. Придбати дитяче обладнання пропонуємо на сайті компанії Інтернет-магазин «Detkin-Dvor»

Інтернет-магазин «Detkin-Dvor»
Перейти в каталог