Вибір обладнання для дитячого майданчика

17 липня 2023
До стандартного набору обладнання дитячого майданчику входить:

• Гойдалка.

• Гірка.

• Пісочниця.

• Дитячий будиночок.

• Лавки та столики.

Гойдалки бувають різних видів: для маленьких дітей зі страховими поперечинами (або памперси), для підлітків встановлюють міцніше і масивне обладнання, що відповідає вазі.

Види дитячих гірок: гірки для маленьких зі спуском 400-600 мм та спуски у складі ігрових комплексів, гвинтові або прямі пластикові спуски (1000-1400 мм). Відмінності є і за розмірами: для різної вікової категорії діток окремі гірки.

Каруселі теж відрізняються за формою та розмірами. Популярністю користуються моделі з кермом посередині для маленьких діток. Також є варіанти у вигляді сфер, з окремими кріслами та великі для обертання стоячи.

До звичайного дитячого обладнання можна встановити спортивний інвентар у розважальній зоні. Розвиток дитячої фізичної форми – важливий етап. Потрібно, щоб ігри поєднувалися з корисним навантаженням. Види спортивного інвентарю: шведські стінки, турніки, перекладини та інше.

Обираючи обладнання для малюків слід звернути увагу на безпечність покриття дитячого майданчику та користь від обладнання, щоб дітки росли здоровими та веселими.

Виробник дитячих та спортивних комплексів завод БРАМА має багаторічний досвід у створенні вуличних розвиваючих комплексів для дітей. Придбати дитяче обладнання пропонуємо на сайті компанії Інтернет-магазин «Detkin-Dvor» та Інтернет-магазин «Brama-Dvir»