Виробництво

vikraska3

Виробництво та обладнання дитячих майданчиків

Сучасне виробництво дитячих майданчиків неможливо уявити без використання різноманітних конструктивних матеріалів, що забезпечать майданчики достатньою міцністю, стійкістю до впливу навколишнього середовища, екологічну безпеку. Основа моделей, що випускаються нашим підприємством – міцна сталь та високоякісна деревина.

Сталь використовується для виготовлення каркасів елементів дитячих майданчиків. Для підвищеної міцності ми принципово не використовуємо тонкостінний профіль. Основа наших каркасів – профіль від 3 до 7 мм.

img-20160429-145738
Дитячі майданчики, їх виробництво вимагає ретельного підбору матеріалів і комплектуючих

Для виготовлення дитячих майданчиків використовується високоякісна деревина, заготовлена в екологічно чистих районах України. Кожен елемент конструкції проходить ретельну обробку антисептичними засобами. Всі деталі відполіровані, діти не отримають травми у вигляді подряпин, скалок.

Виготовлення дитячих майданчиків неможливо уявити без фарбування елементів конструкції в яскраві кольори. Для цього використовується технологія фарбування екологічно чистими порошковими і алкідними фарбами, стійкими до ультрафіолету, атмосферного впливу.

Наші майданчики — радість дітям!